Studieaanbod:

Dubbele finaliteit

3 + 4 Toerisme

 

 

De studierichting Dubbele finaliteit 3 + 4 Toerisme richt zich op leerlingen die gefascineerd zijn door de wereld, mensen en culturen. Deze richting biedt een brede basis voor verdere opleidingen in het hoger onderwijs binnen toerisme, recreatie, hospitality en communicatie, maar bereidt je ook voor op een mogelijke instap in de arbeidsmarkt. Leerlingen leren daarom toeristische kennis, communicatieve vaardigheden en praktische toeristische technieken functioneel integreren in competenties die belangrijk zijn voor het onthalen, informeren en begeleiden van bezoekers en reizigers.

Wat mag je verwachten:

Het 4de jaar Dubbele finaliteit 3 + 4 Toerisme wordt ingericht vanaf schooljaar 2027-2028.

Toekomstperspectieven:

De logische vervolgopleiding in de derde graad is Dubbele finaliteit 5 + 6 Toerimse.

Na het 6de jaar ontvang je een diploma secundair onderwijs.

Je kan doorstromen naar het hoger onderwijs, onder andere in richtingen zoals toerisme, event- en recreatiemanagement, hotel- en hospitalitymanagement of communicatie.

Ook instromen op de arbeidsmarkt is mogelijk, bijvoorbeeld in onthaalfuncties, toeristische diensten of de recreatieve sector.

Meer info over het lessenpakket? Hieronder kan je een afdrukbare .pdf met de lessentabel downloaden:

 

 

 

Copyright © 2018-2026 van GO! Atheneum Tungrorum - Tongeren