Team

 

 

 

Directieteam

Directeur Tweede en Derde Graad

De directeur tweede en derde graad staat in voor het algemeen beleid, het personeelsbeleid, infrastructuur en financiën.

Foto Greet Steegmans

Greet Steegmans
Tel: via leerlingensecretariaat 012-23 24 26 - optie 1
greet.steegmans@atheneumtungrorum.be

Directeur Eerste Graad - campus Ambiorix

De directeur eerste graad staat in voor het algemeen beleid, het personeelsbeleid, infrastructuur en financiën.

blanco pasfoto

Petra Cleeren
Tel: via leerlingensecretariaat 012-012 39 89 30
petra.cleeren@atheneumtungrorum.be

Technisch adviseur coördinator (TAC)

De technisch adviseur coördinator bewaakt de veiligheid in en rond de school en de infrastructuur. Zij coördineert ook de stages en de GIP (geïntegreerde proef).

blanco pasfoto

Katelijne Vrijens
Tel: 012-23 24 26 - optie 3
tac@atheneumtungrorum.be

Secretariaat campus Plinius

Leerlingensecretariaat
Foto Lut Groven

Lut Groven
Tel: 012-23 24 26 - optie 1
lut.groven@atheneumtungrorum.be

blanco pasfoto

Anita Marx
Tel: 012-23 24 26 - optie 1
anita.marx@atheneumtungrorum.be

blanco pasfoto

Hilde Senzier
Tel: 012-23 24 26 - optie 1
hilde.senzier@atheneumtungrorum.be

Foto Ingrid Wilmans

Ingrid Wilmans
Tel: 012-23 24 26 - optie 1
ingrid.wilmans@atheneumtungrorum.be

Personeelssecretariaat

Foto Steven Maes

Steven Maes
tel: 012-23 24 26 - optie 2
personeel@atheneumtungrorum.be

blanco pasfoto

Annemie Bormans
tel: 012-23 24 26 - optie 2
annemie.bormans@atheneumtungrorum.be

Boekhouding
Kim Hermans

Kim Hermans
Tel: 012-23 24 26 - optie 2
boekhouding@atheneumtungrorum.be

Logistieke ondersteuning

Foto Bianca Sanderville

Bianca Sanderville
Tel: 012-23 24 26 - optie 3
bianca.sanderville@atheneumtungrorum.be

Leerlingenbegeleiding

blanco pasfoto

 

Copyright © 2018 van GO! Atheneum Tungrorum - Tongeren